Tlakové čištění

Tlakové čištění kanalizace

Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní
Prostřednictvím tlakové vody vám dokonale vyčistíme usazeniny i pevné nečistoty z vaší stoupačky či ležaté kanalizace.

 Strojni čištění odpadu


Tam, kde nelze použít tlakové čištění kanalizace, nabízíme čištění motorovým perem (frézou). Na čištění používáme speciální pera o různé velikosti, na která se nasazují koncovky dle nutnosti použití (frézovací, na ucpanou kanalizaci, na vytažení předmětu z kanalizace apod.). Tento způsob čištění je vhodný pro malé průměry kanalizací a odpadů z dřezů, van a umyvadel.

 

Revize stavu kanalizace 

Pokud potřebujete znát stav vaší kanalizace, potom je vám k dispozici naše služba revize kanalizace. Revize kanalizace je prováděna nástrčnou videokamerou, včetně možnosti uložení videozáznamu na DVD, na základě kterého vyhodnotíme aktuální stav, poškození či ucpání vaší kanalizace. Prohlídku lze provést bez nutnosti přerušení celkového provozu budovy.

Img_0019Img_0020

 

ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACÍ

Centrala:

MWSERVIS

Chorvatska 8

101 00 Praha 10

milanwolf@volny.cz

T: +420 606 408 408

tlakové čištění kanalizací - tlakové čištění odpadů - strojní čištění kanalizací - strojní čištění odpadů - čištění odpadů Praha - čištění kanalizací Praha - pohotovost kanalizace - havárie kanalizace - frézování stoupaček - frézování kanalizace - čištění tlakovým vozem - inspekce potrubí kamerou - revize inspekční kamerou - rekonstrukce kanalizace - výkopové práce - kamerový průzkum - havarie